Przemysł

 

Chyba nikt nie wyobraża sobie utrzymania produkcji przemysłowej, z zachowaniem skomplikowanego reżimu technologicznego, bez nadzoru komputerów. Informacja z automatów przemysłowych spływa do komputera głównego, gdzie sprawdzane są parametry, porównuje się je ze wzorcami i zwrotnie przekazuje decyzję o utrzymaniu produkcji, zmianie nastaw albo odrzuceniu wytworzonego detalu. I to wszystko w czasie rzeczywistym. Produkcja nie może czekać. Każde zatrzymanie to przecież olbrzymie koszty.

 

Pozostaje jeszcze pytanie, gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla człowieka? Najlepszym miejscem dla odpowiednio przygotowanej osoby będzie firma IKS-NET sp. z o.o., gdzie zasygnalizowany w skrócie cykl technologiczny zostaje zamieniony na kompleksową obsługę informatyczną. Jakość tego przetworzenia gwarantuje jakość produktu końcowego, a co za tym idzie przekłada się bezpośrednio na wynik finansowy przedsiębiorstwa produkcyjnego. IKS-NET sp. z o.o. dysponuje najwyższej klasy specjalistami zarówno w zakresie automatyki przemysłowej jak i przetwarzania danych. Potwierdzają to certyfikaty firm SIEMENS, OMRON, Microsoft, CISCO, Hirschmann będących liderami w dziedzinach automatyka, przesyłanie i przetwarzanie danych. Zrealizowaliśmy projekty kontrolujące ciąg technologiczny od przygotowania materiału do magazynowania gotowego produktu; monitorujące końcową jakość w zależności od zmian nastaw początkowych; zarządzające sterowaniem i regulacją; realizowaliśmy także informatyczne powiązania produkcji z zarządzaniem przedsiębiorstwem przy zastosowaniu systemów klasy ERP, MRPII, APS. Szeroko prowadzona opieka nad naszymi rozwiązaniami pozwala na sprawdzenie jakości w dłuższym okresie czasu.

 

Nasze rozwiązania znalazły zastosowanie w przemyśle ciężkim, motoryzacyjnym, chemicznym, przetwórczym, a także u podwykonawców wielu innych gałęzi przemysłowych.

 

IKS

© 2008 IKS-NET.