O Firmie

 

Posiadamy Certyfikację ISO 9001:2015

 

  IKS została założona w 1993 roku.  Pierwotnie swoją  działalność prowadziliśmy w Instytucie Komputerowych Systemów Automatyki i Pomiarów przy ulicy Różyckiego 1C we Wrocławiu.

 

W tym okresie z sukcesem zrealizowaliśmy wiele trudnych, innowacyjnych,  w większości dedykowanych tematów z zakresu wdrażania najnowszych technologii IT. Jesteśmy właścicielem wielu autorskich rozwiązań w zakresie oprogramowania i systemów. Swoją działalność prowadzimy w różnych sektorach aktywności gospodarczej, takich jak przemysł, administracja publiczna, bankowość, służba zdrowia, edukacja czy wojsko.

 

Podstawą naszej działalności rynkowej jest realizacja kompletnych systemów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, w tym produkcja oprogramowania.

 

Proponowane przez nas rozwiązania oparte są o najnowszą wiedzę i zgodne z najnowocześniejszymi światowymi technologiami. W związku z powyższym jesteśmy w stanie elastycznie dostosowywać nasze usługi do oczekiwań i potrzeb  Klientów. Wszystkie nasze instalacje i wdrożenia objęte są gwarancyjną i pogwarancyjną opieką techniczną.
Naszymi głównymi celami, które realizujemy każdego dnia są:

  • PEŁNA SATYSFAKCJA KLIENTA
  • KOMPLEKSOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA 
  • SZYBKA REAKCJA NA POTRZEBY KLIENTA
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA 
  • BUDOWANIE TRWAŁYCH RELACJI W RAMACH "PARTNERSKIEJ WSPÓŁPRACY".

 

Bazując na zdobywanym przez wiele lat doświadczeniu, stworzyliśmy w Firmie interdyscyplinarny Pion Usług Profesjonalnych świadczący usługi konsultingowe, audytorskie oraz realizujący nowatorskie projekty wymagające fachowej wiedzy i zaangażowania wyższej, dedykowanej kadry inżynierskiej.


Naszym zadaniem jest zapewnienie Klientom profesjonalnej obsługi poprzez szybki i sprawny kontakt z naszymi inżynierami, maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na ofertę, zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych i budowanie między Nami stałych realizacji prowadzących do partnerskiej współpracy.


Gwarantujemy profesjonalny przebieg negocjacji handlowych i wsparcie wykwalifikowanej kadry managerskiej i inżynierskiej. Wzajemna współpraca poszczególnych działów wyróznia IKS-NET na rynku informatyki, jako firmę oferującą kompleksowe usługi w ramach łańcucha: PROJEKT - DOSTAWA - MONTAŻ - OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA. EFYKTYWNA KOMUNIKACJA WEWNĄTRZ FIRMY TO PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ I ZYSK DLA KLIENTA.


Nasi pracownicy posiadają aktualne certyfikaty potwierdzające ich wysokie kwalifikacje w zakresie oferowanych przez IKS-net Sp. z o. o. rozwiązań.


Będąc autoryzowanym partnerem wiodących światowych producentów mamy dostęp do technologii na najwyższym poziomie w dobrym stosunku cenowym. Jako partner na poziomie GOLD Microsoft oraz HP możemy kompleksowo przygotować pełną infrastrukturę informatyczną Państwa przedsiębiorstwa. Partnerstwo CISCO, APC, NOVELL, VmWare i inne pozwalają na pełne przygotowanie infrastruktury do realizacji właściwie dobranych potrzeb.

 

 
   

 

 

IKS

© 2008 IKS-NET.