Moduły

NO TRANSLATION AVAILABLE

Moduł stanowi pojedynczy element systemu enova usprawniający działanie firmy w wybranym obszarze. Na przykład moduł Faktury służy do ewidencjonowania dokumentów sprzedaży, towarów oraz usług, a moduł CRM pomaga w zarządzaniu relacjami z klientem. Choć za sprawą integracji w ramach systemu moduły intensywnie ze sobą współpracują, większość z nich może również funkcjonować niezależnie od siebie (tzn. bez obecności innych), co zapewnia elastyczność w ich doborze.

Dla ułatwienia przeglądania informacji o poszczególnych modułach zostały one podzielone na:

  • Moduły Główne
  • Moduły Dodatkowe
  • Moduły enovaNet

Moduły Główne to moduły które licencjonowane są w ramach poszczególnych Pakietów. Niektóre moduły np. enova Kadry i Płace mogą występować zarówno w Pakiecie Srebrnym jak i Złotym. Różnią się one wówczas zakresem funkcjonalności. Każdy z takich modułów scharakteryzowaliśmy z uwzględnieniem odpowiedniego podziału funkcji dostępnych w poszczególnych Pakietach. Ułatwi to Państwu przegląd i wybór narzędzi najbardziej dopasowanych do potrzeb Firmy.

Moduły Dodatkowe to takie, które licencjonowane są osobno, niezależnie od wybranego Pakietu rozwiązań systemu enova. Moduły te stanowią dodatki, których zadaniem jest zwiększanie funkcjonalności danego modułu Głównego np. moduł Analizy MS Excel we współpracy z enova Księga Handlowa tworzy narzędzie dodatkowe do generowania różnorodnych analiz finansowo-księgowych.

Moduły enovaNet są produktami systemu enova opartymi o wykorzystanie elektronicznego dostępu do danych drogą internetową. Takie rozwiązanie zapewnia firmom i ich pracownikom kompleksowe i nowoczesne narzędzie wspierające zarządzanie jej zasobami.


Aplikacje enovaNet polecamy szczególnie:

  • przedsiębiorstwom handlowym i usługowym oferującym produkty i usługi B2B,
  • firmom posiadającym oddziały w różnych miejscach na terenie kraju i za granicą,
  • firmom i korporacjom zatrudniających dużą liczbę pracowników,
  • przedsiębiorcom zatrudniającym pracowników terenowych jak np. handlowcy czy kierowcy, których praca wiąże się wykonywaniem obowiązków służbowych poza siedzibą firmy bądź częstymi delegacjami,
  • firmom oferującym elastyczne formy zatrudnienia tj. telepraca.

Produkty enovaNet pozwolą na szybki przepływ informacji w Waszych Firmach, ograniczenie zbędnej biurokracji, a tym samym ułatwienie organizacji pracy na poziomie całego przedsiębiorstwa.

Sprawdź listę dostępnych modułów.

 

IKS-NET

© 2008 IKS-NET.