Opis Systemu

NO TRANSLATION AVAILABLE

System enova jest programem klasy ERP (ang. enterprise resource planning) wspomagający zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Producentem oprogramowania enova jest firma Soneta Sp. z o. o.

Aplikacja skonstruowana jest modułowo. Każdy z modułów systemu ma za zadanie usprawnić działanie organizacji w określonym obszarze: zarządzania kadrami, rozliczania płac, ewidencji środków pieniężnych, fakturowania, sprzedaży, gospodarki magazynowej, księgi inwentarzowej, księgowości, relacji z klientami, windykacji czy sprzedaży mobilnej.


Przede wszystkim funkcjonalność

Podstawową zaletą systemu enova jest jego funkcjonalność, która pozwala na skupienie wszystkich niezbędnych narzędzi do obsługi realizowanych w firmie procesów w jednej aplikacji, bez koniczności żonglowania między wieloma różnymi programami. System został przygotowany do współpracy z oprogramowaniem branżowym i specjalistycznym. Odpowiednia konfiguracja programu pozwala precyzyjnie zaadaptować go do środowiska, w którym będzie działał.


System "szyty na miarę"

System enova przeznaczony jest zarówno dla małych, średnich i dużych firm. Zarówno dla tych, pracujących na kilku - kilkunastu stanowiskach w oparciu o jedną siedzibę bądź posiadających znaczoną ilość stanowisk w sieci oddziałów. W związku przemyślaną konstrukcją oraz różnorodnością wersji oprogramowania można stwierdzić że "enova rośnie razem z firmą" i pozwala w pełni zaspokoić jej potrzeby informacyjne. System może być z powodzeniem wdrożony w przedsiębiorstwach, które wymagają indywidualnego podejścia oraz wymagają dostosowania systemu do profilu działalności.


Łatwość obsługi

System enova jest zgrabną i elegancką aplikacją zaprojektowaną z myślą o szczegółach. Przyjazny dla Użytkownika intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs powoduje, że po wdrożeniu program nie wymaga żmudnych szkoleń. Dzięki temu szybko i efektywnie wypełniała swoje funkcje.


Pełne wsparcie

System enova zapewnia pełną funkcjonalność niezbędną do komfortowej pracy w jednej aplikacji. Jest rozwiązaniem solidnym i bezpiecznym. Jeśli jednak pojawią się różnego rodzaju wątpliwości lub trudności, warto pamiętać, że umowa licencyjna gwarantuje możliwość szybkiego i bezproblemowego kontaktu z Producentem. Umowa licencyjna zapewnia dostęp do tzw. "gorącej linii telefonicznej" z ekspertami firmy Soneta Sp. z o. o. przez co najmniej 8 godzin dziennie we wszystkie dni robocze.


Wyróżnienie

Według danych firmy Soneta Sp. z o. o. od 2002r. na system enova wybrało ponad 6500 firm i instytucji. System został doceniony w wielu prestiżowych konkursach, co potwierdza jego jakość. Nagrody i wyróżnienia przyznane systemowi enova to m.in. Microsoft Aplikacja Roku 2006, Grand Prix CRM 2007, Innowacja Roku 2011 oraz Jakość Roku 2011.


Rzetelny Partner

Firma IKS-NET Sp. z o. o. jest Autoryzowanym Partnerem enova od 2010 roku. Nasi Specjaliści ? Konsultanci systemu enova stale podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie wspracia systemu uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach organizowanych przez firmę Soneta. Mamy na swoim koncie szereg zakończonych sukcesem wdrożeń. Satysfakcję naszych Klientów z zaproponowanych i wdrożonych rozwiązań możemy potwierdzić otrzymanymi referencjami. Słuchamy naszych Klientów, rozumiemy ich potrzeby i za każdym razem z tym samym zaangażowaniem dostosowujemy i konfigurujemy system enova do konkretnych wymogów Firmy Zamawiającego. Rozwijamy również własne rozwiązania zintegrowane z systemem enova, które rozszerzają jego funkcjonalność i dostosowują do specyfiki danych przedsiębiorstw i branż.

 

IKS-NET

© 2008 IKS-NET.