Rozwiązania

NO TRANSLATION AVAILABLE

System enova dostępny jest w "trzech kolorach" tj. w trzech wersjach różniących się od siebie poziomem funkcjonalności. Dzięki temu może być dostosowywany do indywidualnych oczekiwań Użytkownika. Na etapie analizy przedsprzedażowej pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego rozwiązania. Niemniej jednak, konstrukcja oprogramowania pozwala na rozszerzanie wybranych funkcjonalności w miarę rosnących potrzeb Firmy. Wszystko to odbywa się wyłącznie na zasadzie rozszerzenia licencji, bez konieczności wymiany oprogramowania, ponownej instalacji czy procesu migracji danych.

Oprogramowanie enova występuje w następujących odmianach funkcjonalnych:

  • Pakiet Srebrny
  • Pakiet Złoty
  • Pakiet Platynowy

Pakiet Srebrny to atrakcyjna cenowo wersja oprogramowania idealna dla małych oraz średnich firm. Rozwiązanie dedykowane jest do obsługi podatkowo -finansowej przedsiębiorstwa rozliczającego się w oparciu o Księgę Przychodów i Rozchodów. Jest to wersja obejmująca standardową funkcjonalność modułów zaprojektowaną przez Producenta.

W skład Pakietu Srebrnego wchodzą następujące moduły:

Pakiet Złoty to wydajna i szeroko konfigurowalna wersja systemu o zwiększonej funkcjonalności przeznaczona do obsługi wymagających Użytkowników z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw. Moduły Księgowe zostały tu zaprojektowane z myślą o podmiotach rozliczających się w oparciu o plan kont. Z pośród nowych rozwiązań zaproponowanych w tym Pakiecie należy wymienić przede wszystkim zwiększaną funkcjonalność modułów obsługujących sprzedaż oraz kadry i płace oraz elastyczny mechanizm definiowania pól (cech) dla dowolnych elementów systemu.

Pakiet Złoty zawiera pełną listę modułów Pakietu Srebrnego oraz ponadto moduły:

Pakiet Platynowy to rozwiązanie dla firm, które mają specjalne wymagania wobec systemu do zarządzania i chcą go rozbudować pod kątem swoich indywidualnych potrzeb. Pakiet Platynowy systemu enova podlega praktycznie nieograniczonej rozbudowie, m.in. za sprawą wykorzystania zewnętrznych modułów DLL tworzonych przez integratorów niezależnie od producenta. System w tej wersji umożliwia także modyfikowanie edytowanych danych, np. poprzez dopisywanie specjalizowanych formatek czy funkcji, które rozszerzają standardową funkcjonalność systemu w kierunku indywidualnych potrzeb firmy dzięki zastosowaniu API - biblioteki klas .NET do zarządzania obiektami systemu enova. API pozwala również na pełną współpracę enova z innymi aplikacjami.

 

IKS-NET

© 2008 IKS-NET.