ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE

STRONA IKS-NET
W BUDOWIE

Wkrótce powinniśmy być online. Ale w międzyczasie nadal możesz odwiedzać starą witrynę, dopóki nie zostanie uruchomiona nowa.

Zapraszamy do nas już za...

HoursMinutesSeconds
Jesteśmy z wami od 1993 roku

Nasza oferta

IKS została założona w 1993 roku.  Pierwotnie swoją  działalność prowadziliśmy w Instytucie Komputerowych Systemów Automatyki i Pomiarów przy ulicy Różyckiego 1C we Wrocławiu.

W tym okresie z sukcesem zrealizowaliśmy wiele trudnych, innowacyjnych,  w większości dedykowanych tematów z zakresu wdrażania najnowszych technologii IT. Jesteśmy właścicielem wielu autorskich rozwiązań w zakresie oprogramowania i systemów. Swoją działalność prowadzimy w różnych sektorach aktywności gospodarczej, takich jak przemysł, administracja publiczna, bankowość, służba zdrowia, edukacja czy wojsko. 

Podstawą naszej działalności rynkowej jest realizacja kompletnych systemów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, w tym produkcja oprogramowania.

Proponowane przez nas rozwiązania oparte są o najnowszą wiedzę i zgodne z najnowocześniejszymi światowymi technologiami. W związku z powyższym jesteśmy w stanie elastycznie dostosowywać nasze usługi do oczekiwań i potrzeb  Klientów. Wszystkie nasze instalacje i wdrożenia objęte są gwarancyjną i pogwarancyjną opieką techniczną.

ROZWIĄZANIA IT
W rozwiązaniach dedykowanych IT prowadzimy Naszych Klientów od fazy koncepcji, doboru rozwiązań technicznych, poprzez realizację projektów, uruchomienie i testowanie systemów, aż po serwis, modernizacje i pełne wsparcie.
DEDYKOWANA OPIEKA SERWISOWA
Wszystkie systemy i infrastruktury muszą być utrzymywane w sprawności aby inwestycje w nie poniesione stale przynosiły zyski. Nasz zespół jest przygotowany na wsparcie Państwa w realizacji tego odpowiedzialnego zadania. Forma współpracy i jej zakres oczywiście zależą od Państwa indywidualnych potrzeb, które muszą być określone podczas wstępnej, bezpłatnej analizy. Poniżej przedstawiamy skrótowo kilka poziomów w zakresie monitoringu, które najczęściej wybierane są przez naszych klientów.
BEZPIECZEŃSTWO
Oferujemy naszym klientom dostęp do zespołu o niespotykanych na otwartym rynku kwalifikacjach oraz produktów i usług, które efektywnie wpłyną na uzyskanie i utrzymanie właściwie dobranego poziomu bezpieczeństwa informacji.

Niektóre z szeregu pytań, które można sobie zadać, mogą pomóc w kierunku współpracy z naszym zespołem.
OPROGRAMOWANIE DEDYKOWANE
IKS-NET dostarcza kompleksowe, programistyczne rozwiązania dla wielu branż gospodarki. Jesteśmy jedną z niewielu Firm na rynku, która współpracuje z przemysłem w zakresie integracji rozwiązań IT, automatyki, analizy danych, itp.
KONTAKTDane kontaktowe
Działamy od 1993 roku
LOKALIZACJAJesteśmy we Wrocławiu
ul. Gagarina 4, 54-620 Wrocław PL
https://www.iksnet.pl/wp-content/uploads/2020/12/wroclaw.png
FACEBOOKPolub nas
Zostań z nami na facebooku

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.
IKS-NET Sp. z o.o. należy do grupy 1encon Industry Group

https://www.iksnet.pl/wp-content/uploads/2021/01/logo_1encongroup.png

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.
IKS-NET Sp. z o.o. należy do grupy 1encon Industry Group

https://www.iksnet.pl/wp-content/uploads/2021/01/logo_1encongroup.png